Ana sayfa

Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd.

şirket Profili
Shenzhen Zolo Ambalaj Teknolojisi Co, Limited araştırma, geliştirme ve yeni tip anti-sahtecilik ürünleri, özellikle kurcalanmaya dayanıklı etiket, güvenlik bandı, tahrip edici etiket, hologram etiket ve diğer sanayi etiket üzerinde yoğunlaşan profesyonel bir yüksek teknoloji kuruluştur . Fabrikamız her zaman bağımsız olarak Ar-Ge yapmak için tenet olarak "bütünlük tabanlı, kalite ilk" tutar! Müşterilerin çeşitlendirilmiş ihtiyaçlarına göre kapsamlı ve çok seviyeli profesyonel çözümler sunuyoruz.

Müşterilerin talebi, ZOLO'nun geliştirilmesindeki ana güçtür ve müşteri memnuniyeti bizim sürekli takipimizdir. Sorunlarınıza mükemmel çözümler geliştireceğiz. ZOLO sizinle birlikte fırsat ve zorluklarla yüzleşmeye hazırdır.

Yeni tip sahtecilik karşıtı teknolojinin Ar-Ge konusunda ısrar edeceğiz. Müşterek çabalarımız, ambalaj ve baskı alanında ZOLO'ya küreselleşme, yenilikçilik ve halka açık çözüm tedarikçisi ve pazarlama lideridir.

ZOLO küresel stratejik operasyonlar modunu sürdürecek ve yurt dışındaki tüm müşterileri ile yakın işbirliği içinde olacak. Yüksek kaliteli ambalaj ürünleri üretmek için aralıksız çaba göstereceğiz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
2017 - Etiket yapımı ve güvenlik malzeme üretim hatları günlük 50.000 metrekareye çıkarıldı.

2015 - Tayland'da bir şube kuruldu.

2014 - Ar-Ge merkezinin yanı sıra kurcalanmaya açık güvenlik plastik torbasının bir üretim hattı piyasaya sürüldü.

2013 - lazer hologram çıkartmaları lider bir kuruluş ile işbirliği hakları var, çoklu düzey optik anti-sahtecilik hologram çıkartmaları tedarik etmeye başladı .

2012 - HONGKONG ZOLO Technology Co, Ltd kuruldu.

2011 - ZOLO fabrikası ISO 9001: 2008 ve SGS denetiminin doğrulanmasını sağlamıştır.

2009.8 - ZOLO fabrikası üretildi, VOID vinil malzeme üretildi, VOID OPEN güvenlik bandı, yıkılabilir yumurta kabuğu vinil malzemesi ve su etiket vinilini gösterdi.

2009.7 - Shenzhen ZOLO Ambalaj Teknolojisi CO., Ltd kuruldu.

Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Zolo

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5million -7million

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Kalıntı Olmayan Güvenlik Etiketleri satış için iyi kalite Kalıntı Olmayan Güvenlik Etiketleri satış için iyi kalite Kalıntı Olmayan Güvenlik Etiketleri satış için iyi kalite Kalıntı Olmayan Güvenlik Etiketleri satış için