Ana sayfa

Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Kalıntı Olmayan Güvenlik Etiketleri satış için
iyi kalite Kalıntı Olmayan Güvenlik Etiketleri satış için
Müşteri yorumları
Özellikle uğraşan kişi ZOLO ile çalışmaktan çok memnunuz, Bayan Julie müşterilerle çok işbirliğine giriyor. Umarım gelecekte iş yaparız.

—— Khalid Mehmood

İnanılmaz derecede yüksek kaliteli ürün

—— Eugene Liushinpajeet

Chris Ho harikaydı! Mükemmel müşteri hizmetleri ve ürün kalitesi. Kesinlikle onlardan tekrar satın alacak.

—— Dylan Nair Suresh Karnan

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6
Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd. Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd.
Kesim makinesi
Baskı makinesi

Kesim makinesi

Baskı makinesi

 • Üretim hattı
  Stok ve özel ürünler için güçlü üretim kapasitelerinin yanı sıra, Araştırma ve Geliştirme'deki performansımız: Fabrikamızın toplam alanı 6000 metrekareye ulaşıyor, ileri ekipman ve profesyonel operasyon kadrosu ile üretim hatlarımızın işleme kapasitesine sahip olmasını sağlıyor ayda 200.000 metrekarelik. Ayrıca her yıl laboratuvarımızda geliştirilen güvenlik ambalajları için 1-2 yeni tip ürün olacaktır.

  • ekipmanlar:

  Gravür basın;

  Laminasyon makinesi;

  Eğme;

  Mikrometre;

  Lazer markalama makinası

  • Patentler ve Telif Hakkı

  Lazer işaretleme;

  3D holografik teknoloji;

  Sıcakta eriyen yapışkan ürünler.

  • Süreç ve Etkinlik :

  AR-GE ekibimiz yeni güvenlik etiketleri, güvenlik bandı, hologram etiket ve malzemelerin araştırma ve üretim geliştirmesine kendini adamıştır. Geçmiş ve meslektaşları ile karşılaştırarak, daha kaliteli ve daha geniş pazarlar için sürekli yenilik yapıyoruz. Bugüne kadar, müşterilerin çeşitlendirilmiş güvenlik talebi gereksinimlerine Umman yönlü ve çok seviyeli profesyonel güvenlik çözümleri sağlayabiliriz.

 • OEM / ODM
  OEM ve ODM servisi mevcuttur:

  Özel güvenlik materyalleri ve etiketler için sunduğunuz çözümler veya teknikler ile üretim yapabilir ve yazdırabiliriz, tüm haklarınız ve ilgileriniz NDA imzalı olarak iyi korunacaktır. Düşük hacimli uygulamalar için, en ekonomik seçenek, standart güvenlik ürünlerimizi şirketinizin adı veya logosu ile kişiselleştirmektir, ancak özel gereksinimlerinize bağlı olarak tamamen yeni bir özel ürün de yaratabiliriz.

 • Ar-Ge
  Çok aktif ve yaratıcı bir mühendislik ekibimiz var, onların çabalarıyla her yıl geliştirilen güvenlik ambalajları için 1-2 yeni ürün çeşidi var.

İletişim bilgileri
Shenzhen Zolo Packaging Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Julie Liu

Tel: 86-755-23500552

Faks: 86-755-33116135

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)